سنگر سایبری
لوگوي دوستان

♫معبر سایبری بی سنگر♫

 

به گزارش سرویس بین‌‌الملل باشگاه خبرنگاران به نقل از شبکه تلویزیونی سی ان ان، "جان دفتریوس" مجری برنامه بازار خاورمیانه در این شبکه در گفتگو با "الولید بن طلال آل سعود" شاهزاده سعودی گفت به نظر می‌رسد عربستان سعودی به واشنگتن و باراک اوباما رئیس جمهور آمریکا بی اعتماد شده است. چرا؟

شاهزاده ولید بن طلال گفت به نظر من وقتی اوباما رئیس جمهور شد، انتظارات از او به ویژه در کشورهای عرب و مسلمان بسیار بالا بود. اما رویکرد اوباما برای نزدیکی با ایران بدون اینکه به کشورهای عرب به ویژه عربستان سعودی اطلاع دهد ، همچنین تعیین خط قرمز برای استفاده سوریه از تسلیحات شیمیایی و نقض این خط قرمز از طرف سوریه و اقدام نکردن اوباما و بعد از آن درباره مسئله داعش هم تاخیر در اقدام علیه این گروه و تاخیر در تشکیل ائتلاف کشورهای عرب به همراه ترکیه برای مقابله با داعش، همه اینها باعث کاهش اعتماد نه فقط عربستان سعودی بلکه کل جهان عرب به دولت اوباما شد. اما به نظر من اکنون شانس زیادی است که اوباما به جهان عرب و جهان اسلام و کل جهان ثابت کند به حرفهایی که می زند و وعده هایی که می دهد عمل می کند و واقعا می خواهد داعش را ریشه کن و به طور کامل نابود کند حتی اگر این کار سه یا چهار سال طول بکشد.
 
منبع : باشگاه خبرنگاران

موضوعات مرتبط:

برچسب‌ها: مذاکره, آمریکا
۱۳٩۳/٦/۳٠ .:. ۱۱:٠٢ ‎ق.ظ .:. عاشق سید علی
امین اله محراب : در اتفاقی خوشایند در باغ وحش دزفول گونه ارزشمند شیر این باغ وحش دو عدد توله شیر نر و ماده بدنیا آورد. طبق گفته آقای احمد نوروززاده ، مالک باغ وحش دزفول ، این توله ها روز جمعه 21 شهریور در باغ وحش دزفول بدنیا آمدند.

هم اکنون این توله شیرها در سلامت کامل بسر می برند و در قرنطینه نگهداری می شوند. بنا به گفته مهندس نیکان نوروز زاده (کارشناس محیط زیست و فرزند آقای احمد نوروز زاده) این توله ها تا دوماهگی بصورت دستی تغذیه میشوند و بعد از این مدت به قفس مادر منتقل می شوند.
طبق گفته آقای نوروز زاده قرار است این شیرها  که در سالهای گذشته به وسیله خود ایشان از کشور هندوستان وارد ایران شده اند در آینده ای نزدیک به باغ وحش جدید دزفول واقع در پارک جنگلی لاله منتقل شوند و در فضایی بالغ بر 2500 مترمربع رهاسازی شوند.
باغ وحش دزفول جزو معدود باغ وحش های ایران می باشد که شیر در آن نگهداری می شوند و شیر جزو گونه های جانوری کمیاب و در خطرانقراض میباشد که متاسفانه حدود 100 سال پیش آخرین شیر ایرانی در بیشه های دزفول کشته و نسل آن منقرض شد.
منبع : خوزنیوز

موضوعات مرتبط:

برچسب‌ها: محیط زیست, شیر
۱۳٩۳/٦/۳٠ .:. ۱٠:٥٢ ‎ق.ظ .:. عاشق سید علی
ضرت آیت‌الله خامنه‌ای رهبر معظم انقلاب اسلامی، ساعتی قبل و پس از گذشت یک هفته از انجام عمل جراحی، از بیمارستان مرخص شدند.
رهبر انقلاب در هنگام ترخیص، در مصاحبه‌ای، از اظهار لطف و محبت آحاد ملت عزیز ایران و همچنین شخصیت‌ها و مسئولان محترم و نیز از از زحمات کادر پزشکی و درمانی بیمارستان، صمیمانه تشکر و قدردانی کردند.
ایشان همچنین در بخش دیگری از این مصاحبه، نکات مهمی در خصوص مسائل منطقه و دخالت‌های آمریکا بیان کردند. حضرت آیت‌الله خامنه‌ای اظهارات مقامات آمریکایی در خصوص تشکیل ائتلافی تحت عنوان مبارزه با داعش را پوچ، توخالی و جهت‌دار خواندند و با بیان شواهدی از کذب بودن و تناقض ادعاها و مواضع و رفتار مقامات آمریکایی در خصوص مسئله‌ی دعوت از ایران به این ائتلاف تأکید کردند: حرکتی که در عراق انجام شد و کمر داعش را شکست، کار امریکایی‌ها نبود، بلکه کار مردم، ارتش و نیروهای مردمی عراق بود و خود امریکایی‌ها و داعش نیز این واقعیت را می‌دانند.
 مشروح بیانات مهم رهبر انقلاب در این مصاحبه متعاقباً منتشر خواهد شد.

موضوعات مرتبط:

برچسب‌ها: سید علی
۱۳٩۳/٦/٢٤ .:. ۱۱:٢٥ ‎ق.ظ .:. عاشق سید علی

همزمان با اغتشاشات سال 88 محسن مخملباف ایرانی وطن فروش به منظور بد بین کردن افکار مردم نسبت به رهبر معظم انقلاب، اقدام به انتشار متنی با عنوان راز های زندگی خامنه ای نمود. اما دروغ هایی که مخملباف به عنوان راز در این متن انتشار داد آنقدر بچگانه بود که اعتراض خیلی از هم‌کیشانش را در برداشت.

مخملباف در اراجیف هایش نوشته بود زیرزمین بیت رهبری یک بیمارستان خصوصی دارد با 4 دکتر کشیک در طول 24 ساعت مراقبند و مجموعه ای که از خامنه ای محافظت می کنند 10000 نفر می باشند و کل ثروت خامنه ای و خانواده اش  36 میلیارد دلار است.

برای خامنه ای یک اتوبوس ضد گلوله که 500 میلیون تومان خرج برداشته ،ساخته شده است که دارای دو اتاق خواب و دستشویی و حمام است و هم چنین یک آشپز خانه کوچک دارد.

خامنه ای  (1 عدد هواپیمای ایرباس) مخصوص سفرهای خودش، (2 عدد بوئینگ 707 ) یکی مربوط به سفرهای فامیل و یکی مربوط به محافظین، (5 عدد فالکوم) 2 تا مربوط به سفرهای خودش و یکی برای سفرهای مجتبی و دوتا برای سفرهای فامیل، (5 عدد هلیکوپتر) 2 هلیکوپتر برای سفر خامنه ای و یک هلیکوپتر برای سفر مجتبی و دو هلیکوپتر مربوط به فامیل در بیت رهبری دارد.

و از همه جالب ‌تر اینکه مخملباف در متن خنده دار خود نوشته بود خامنه ای با شنود تلفن ها دچار افسردگی شدید است چراکه هر شب قبل از خواب به این نتیجه می رسد که کسی او را دوست ندارد و فردا صبح دوباره مردمی را می بیند که از ترس، خود را مرید او نشان می دهند تا به ثروت و قدرت برسند و یا از خشم او در امان باشند.

رازهای زندگی خامنه ای برای مخملباف

و حالا همان خامنه ای که مخملباف می گفت در زیرزمین بیت رهبری یک بیمارستان خصوصی با 4 دکتر کشیک دارد این روز ها برای یک عمل ساده راهی بیمارستان دولتی می شود و آنجا برای اینکه برای سایر بیماران مشکلی پیش نیاید قبل از تمام بیماران و در اول صبح به درخواست خودش مورد عمل جراحی قرار می گیرد.

همان خامنه ای که مخملباف می گفت یک اتوبوس ضد گلوله که 500 میلیون تومانی دارد که محافظانش از جلو و عقب او را اسکورت و 10000 نفر از وی حفاظت می کنند امروز در یک بیمارستان دولتی بستری است بدون آنکه بخشی را تعطیل کنند و یا محافظینش باعث اختلال در روند کاری بیمارستان شوند.

همان خامنه ای که مخملباف می گفت ثروتش  36 میلیارد دلار است و چندین هواپیما و هلیکوپتر و ... دارد امروز بجای آنکه در یک بیمارستان خارج از کشور و یا یک بیمارستان حداقل خصوصی داخلی عمل کند در یک بیمارستان دولتی عمل می شود درست مانند یک انسان معمولی مثل سایر مردم کشورش.

و در پایان به مخملباف پیشنهاد می کنیم جهت فهمیدن و درک عشق و علاقه واقعی مردم نسبت به رهبرشان، در همان شبکه های اجتماعی که روزی علیه این نظام نقشه می کشیدند و کوته فکرانی را برای اغتشاش می شوراند سری بزند و پست ها و کامنت های آنان را مطالعه نماید تا شاید از شدت افسردگی خود کشی کند.

منبع : معبر سایبری فندرسک


موضوعات مرتبط:

برچسب‌ها: سید علی, فتنه
۱۳٩۳/٦/٢٢ .:. ۱۱:۳٤ ‎ق.ظ .:. عاشق سید علی

به گزارش گروه سیاسی باشگاه خبرنگاران به نقل از پایگاه اطلاع‌رسانی دفتر مقام معظم رهبری، حجت الاسلام و المسلمین روحانی رئیس جمهوری اسلامی ایران در بازگشت از سفر پنج روزه به دو کشور آسیای میانه، صبح امروز (شنبه) برای دومین بار با حضور در بیمارستان محل بستری رهبر معظم انقلاب اسلامی از حضرت آیت الله خامنه‌ای عیادت کرد.

آقای روحانی با اظهار خرسندی از سلامتی و نشاط جسمی و روحی رهبر انقلاب، طول عمر و بهبود کامل ایشان را در خدمت به ملت ایران، جهان اسلام، انقلاب اسلامی و فرهنگ اسلامی از خداوند متعال مسألت و تأکید کرد: وجود رهبر معظم انقلاب حرکت رو به رشد نظام اسلامی را تضمین می‌کند.

همچنین رهبر معظم انقلاب در این دیدار برای موفقیت رئیس جمهور و دولت در انجام وظایف خود دعا و خطاب به آقای روحانی خاطرنشان کردند: من همیشه شما را دعا می‌کنم.

رئیس‌جمهور نیز با تشکر از لطف و محبت رهبر انقلاب اسلامی، اظهار داشت که تاکنون دولت در سایه همین حمایت‌ها توانسته از برخی مشکلات عبور کند و ان شاء الله از بقیه مشکلات نیز به همین صورت عبور خواهیم کرد.

آقای روحانی همچنین با اشاره به سفر پنج روزه خود به دو کشور آسیای میانه و شرکت در اجلاس سران سازمان همکاری شانگهای، دیدارها و مذاکرات انجام گرفته را بسیار خوب و سازنده توصیف کرد و افزود: در ملاقات با سران کشورها، تمام رؤسا و بطور ویژه رئیس جمهور روسیه، جویای احوال جنابعالی بودند و سلام‌های خود را ابلاغ کردند.

آقای روحانی رئیس جمهور دوشنبه هفته گذشته و ساعتی پس از انجام عمل جراحی بر روی رهبر معظم انقلاب نیز برای عیادت از ایشان در بیمارستان حاضر و سپس عازم سفر خارجی شده بود.

گفتنی است؛ رهبر معظم انقلاب اسلامی به دلیل عارضه پروستات صبح روز (دوشنبه، 17 شهریور) در یکی از بیمارستان‌های دولتی، تحت عمل جراحی قرار گرفتند که بحمدالله این عمل با موفقیت انجام شد.
 
منبع : باشگاه خبرنگاران جوان


موضوعات مرتبط:

برچسب‌ها: سید علی, روحانی
۱۳٩۳/٦/٢٢ .:. ۱۱:٠۸ ‎ق.ظ .:. عاشق سید علی

گزارش خبرنگار دفاعی امنیتی باشگاه خبرنگاران؛ استرات‍ژی دریایی در خلیج‌فارس با گسیل نیروهای فرامنطقه‌ای یک راهبرد تهدید محور است که در آن آمریکا سعی در ناامن‌سازی خلیج‌فارس دارد و این پدیده باعث ایجاد خطرات جدی در خلیج فارس می‌گردد. جمهوری اسلامی ایران به عنوان یک قدرت منطقه‌ای همواره به دنبال ایجاد یک آرامش پایدار در خلیج فارس و دریای عمان است و به همین جهت با افزایش توان نظامی خود به دنبال افزایش هر چه بیشتر امنیت در این منطقه استراتژیک است. سپاه پاسداران انقلاب اسلامی به عنوان حافظ منطقه خلیج‌فارس به دنبال راهبردهایی است که علاوه بر تامین امنیت منطقه، باعث کنترل و مبارزه با سلطه‌پذیری آمریکا در خلیج فارس گردد. موشک خلیج فارس یادگار سردار سرلشکر شهید حسن تهرانی‌مقدم یکی از این دستاوردهاست که در این بخش به این موشک قدرتمند می پردازیم.


ادامه مطلب
موضوعات مرتبط:

برچسب‌ها: سپاه, آمریکا
۱۳٩۳/٦/٢٢ .:. ۱٠:٥۳ ‎ق.ظ .:. عاشق سید علی

به گزارش خبرنگار حوادث باشگاه خبرنگاران، سرهنگ پاسدار "محمد ملاشاهی" در تشریح خبر فوق اظهار داشت: کارکنان گردان مرزی سیرکان در اجرای طرح ظفر یک، با اقدامات دقیق، پیگیری‌های شبانه روزی و اشرافیت اطلاعاتی، از قصد یک باند مواد مخدر برای انتقال محموله خود به داخل کشور مطلع شده و بلافاصله با آمادگی و تجهیزات کامل، به اجرای کمین و پوشش کامل نوار مرزی پرداختند.

جانشین فرماندهی مرزبانی سیستان و بلوچستان ادامه داد: قاچاقچیان که قصد داشتند مواد مخدر خود را از مسیرهای صعب العبور کوهستانی به عمق کشور وارد کنند، در بدو ورود به محدوده ممنوعه مرزی شناسایی شدند و پس از آگاهی از حضور نیروهای عملیاتی مرزبانی به سمت آنها تیراندازی کردند.

سرهنگ پاسدار ملاشاهی خاطرنشان کرد: با تعقیب قاچاقچیان مسلح و انجام اقدامات دقیق عملیاتی سرانجام با آتش پر حجم و مقابله مقتدرانه مرزداران گردان مرزی سیرکان، قاچاقچیان ضمن برجای گذاشتن خودرو و محموله مواد مخدر،  مجبور به فرار به عمق خاک کشور پاکستان شدند.

وی ضمن تقدیر و تشکر از هوشیاری و سرعت عمل مرزداران در برخورد با قاچاقچیان، متجاوزان و عناصر فرصت طلب، افزود: مرزداران در پاکسازی و بررسی خودرو توقیف شده توانستند ضمن کشف مقادیری مهمات، مقدار یک تن و 350 کیلوگرم مواد مخدر از نوع تریاک را کشف و ضبط کنند.

جانشین فرماندهی مرزبانی سیستان و بلوچستان در پایان گفت: مرزداران و دریابانان استان با پاسداری از مرزهای خاکی و آبی جنوب شرقی کشور، منطقه را برای فعالیت سوداگران مرگ ناامن کرده و با هرگونه تجاوز به مرزهای مقدس جمهوری اسلامی ایران مقتدرانه برخورد خواهند کرد.
 
منبع : باشگاه خبر نگاران جوان

موضوعات مرتبط:

برچسب‌ها:
۱۳٩۳/٦/٢٢ .:. ۱٠:٤٩ ‎ق.ظ .:. عاشق سید علی

به گزارش خبرنگار دفاعی امنیتی باشگاه خبرنگاران؛ امیراسماعیلی فرمانده قرارگاه پدافند هوایی خاتم الانبیا در خصوص فرود هواپیمای متعلق به ناتو در فرودگاه بندرعباس گفت:  این هواپیما خود را با عنوان جعلی ایرباس 300 معرفی کرده بود و قصد عبور از فضای کشور را داشت که به وسیله دستگاه‌های شنود سیستم پدافند هوایی سیگنال‌های نظامی از آن دریافت شد.

وی افزود: پس از عدم ارائه مشخصات صحیح هواپیما از سوی خلبان، این هواپیما با کمک جنگنده‌های نیروی هوایی بر  زمین نشانده شد که با توجه به دریافت المان‌های نظامی متوجه شدیم که این هواپیما نظامی و مدل بوئینگ 737 است، که 104 آمریکایی در آن حضور داشتند و متعلق به ناتو بوده است.

فرمانده قرارگاه پدافند هوایی خاتم‌الانبیاء(ص) با بیان اینکه هواپیما به دلیل این که وارد کشور شده بود و طرح پروازی دچار مشکل شده بود؛ اظهار داشت: وظیفه پدافند هوایی همواره احراز هویت پرنده‌هایی است که از فراز کشور عبور می‌کنند و سیستم پدافند هوایی همواره با چشمان تیزبین در اجرای این برنامه تلاش می‌کند لذا ما این هواپیما را به کمک نیروی هوایی ارتش و نیروهای پدافندی کشور به سلامت در فرودگاه بندر عباس نشاندیم.
 
وی تصریح کرد: بعد از ابراز هویت این هواپیما و طرح پروازی‌اش تصحیح شد و بعد از این که خود خلبان و شرکت خلبانی آن اشتباه خود را پذیرفتند و عذرخواهی کردند مجوز پرواز مجدد برای این پرواز صادر شد و ما برای پرواز مجدد این هواپیمابه آن‌ها سوخت واگذار کرده و همکاری‌های لازم را به عمل آوردیم.

فرمانده قرارگاه پدافند هوایی خاتم‌الانبیاء ادامه داد: در این پرواز هیچ جنگنده نظامی از نیروی هوایی جمهوری‌اسلامی‌ایران بلند نشد، اما نیروی‌هوایی آماده پرواز بود و ما با کمک سیستم‌های راداری و موشکی و همکاری خلبان مجبور به فرود این هواپیما کرد.  
 
وی ادامه داد: همه کشور‌ها باید بدانند که اگر از فضای جمهوری‌اسلامی‌ایران قصد گذر دارند باید اجازه بگیرند و با رعایت احترام متقابل از کشور ما عبور کنند.  
 
امیر سرتیپ اسماعیلی در رابطه با صحبت‌های پیش‌روی این قرارگاه گفت: ما ۴ دستاورد عمده را در ۱۰ شهریورماه رونمایی کردیم و این دستاورد‌ها بعد از گذشت ۷ روز در شبکه پدافندی کشور اکنون در حال بهره‌برداری هستند و در رژه ۳۱ شهریورماه نیز ۳ دستاورد ملی را در عرصه‌های کشف، شناسایی، موشکی و شبکه یکپارچه که به عنوان سامانه‌های مهم است، رونمایی خواهیم کرد. 

منبع : باشگاه خبرنگاران جوان


موضوعات مرتبط:

برچسب‌ها: سپاه, آمریکا
۱۳٩۳/٦/۱٧ .:. ۱٠:٠٤ ‎ب.ظ .:. عاشق سید علی

به گزارش گروه سیاسی باشگاه خبرنگاران؛رهبر معظم انقلاب اسلامی به دلیل عارضه پروستات صبح امروز (دوشنبه) در یکی از بیمارستان‌های دولتی، تحت عمل جراحی قرار گرفتند که بحمدالله این عمل با موفقیت به پایان رسید.
 
حضرت آیت‌الله خامنه‌ای رهبر معظم انقلاب اسلامی در آستانه عزیمت به بیمارستان برای انجام عمل جراحی، در پاسخ به واحد مرکزی خبر گفتند: من یک عمل جراحی دارم و اکنون عازم بیمارستان هستم.
 
ایشان افزودند: البته جای نگرانی نیست. این به معنای آن نیست که مردم دعا نکنند لیکن ان‌شاءالله جای نگرانی نیست و یک عمل خیلی معمولی و عادی است.
 
حضرت آیت‌الله خامنه‌ای در پایان خاطرنشان کردند: ان‌شاءالله لطف خدای متعال شامل خواهد شد و کارها به خوبی پیش خواهد رفت.

ساعتی پس از عمل جراحی حضرت آیت الله خامنه ای رهبر معظم انقلاب اسلامی، حجت الاسلام و المسلمین روحانی رئیس جمهوری اسلامی ایران در بیمارستان محل بستری رهبر انقلاب حاضر شد و از ایشان عیادت کرد.

                               

رئیس جمهور پس از دیدار در مصاحبه‌ای، با اظهار خرسندی از وضعیت عمومی رهبر انقلاب و انجام دقیق و مطلوب عمل جراحی و مراقبتهای پزشکی پس از عمل تأکید کرد: همه مردم باید برای سلامتی، طول عمر و افزایش توفیقات ایشان در خدمت به ملت ایران و جهان اسلام دعا کنند.

روحانی حال عمومی رهبر معظم انقلاب را بسیار خوب و همراه با شادابی و نشاط توصیف کرد و گفت: عوارض پس از عمل کاملاً طبیعی است و تیم پزشکی مجرّب، این عمل جراحی را به بهترین و دقیق‌ترین وجه انجام دادند و در خصوص مراقبتهای پس از عمل نیز باید با همین دقت کار را دنبال کنند.

رئیس جمهور دعای ملت ایران برای رهبر انقلاب را دعایی دائمی و مستمر خواند و اظهار داشت: حال عمومی رهبر انقلاب بسیار خوب است، بنابراین مردم اصلاً نباید نگران باشند و در کنار دعا برای سلامتی ایشان، همه باید شکرگزار وجود ذی جود و سلامت رهبر معظم انقلاب باشند.

وی به سفر خارجی از قبل برنامه ریزی شده خود در عصر امروز نیز اشاره کرد و گفت: تمایل داشتم که در تهران بمانم اما خود رهبر معظم انقلاب فرمودند که این سفر طبق برنامه انجام شود.
                       
                             

همچنین عصر امروز (دوشنبه) آیت الله آملی لاریجانی رئیس قوه قضائیه، دکتر علی لاریجانی  رئیس مجلس شورای اسلامی،آیت الله هاشمی رفسنجانی رئیس مجمع تشخیص مصلحت نظام، آیت الله جنتی دبیر شورای نگهبان و آیت الله هاشمی شاهرودی رئیس شورای عالی حل اختلاف قوا، حجت الاسلام سیدحسن خمینی،دکتر ولایتی،غلامعلی حدادعادل،با حضور در بیمارستان محل بستری رهبر معظم انقلاب از ایشان عیادت کردند و با اظهار خرسندی از شرایط مطلوب رهبر معظم انقلاب پس از انجام عمل جراحی، سلامتی و طول عمر با برکت ایشان را از خداوند متعال مسألت کردند.

گفتنی است؛،جهانگیری معاون اول رییس جمهور، احمدی نژاد رییس جمهور سابق،شمخانی دبیر شورای عالی امنیت ملی، جمعی از فرماندهان عالیرتبه نظامی و انتظامی و همچنین تعدادی از مسئولان، با حضور در بیمارستان محل بستری رهبر انقلاب از ایشان عیادت کردند.

همچنین آقای دکتر هاشمی وزیر بهداشت نیز با حضور در بیمارستان از نزدیک درجریان  روند درمانی رهبر انقلاب اسلامی قرار گرفت.

منبع : باشگاه خبرنگاران جوان


موضوعات مرتبط:

برچسب‌ها: سید علی
۱۳٩۳/٦/۱٧ .:. ٩:۳۸ ‎ب.ظ .:. عاشق سید علی

به گزارش خبرنگار دفاعی امنیتی باشگاه خبرنگاران؛ اصطلاح پاترول‌کرفت (Patrol craft)/قایق‌های تندرو (Speed boats)  به منظور حفاظت دریایی و حفظ حریم آبی مورد استفاده قرار می گیرد. در منطقه حساس خاورمیانه خلیج فارس مهمترین شاهراه نفتی و ترابری و اقتصادی دنیاست که همواره باید مورد توجه کشورهای حاشیه آن قرار بگیرد. بدین منظور جمهوری اسلامی ایران با استفاده از امکانات و تجهیزات نظامی دریایی به دنبال ایجاد امنیت پایدار در منطقه خاورمبانه است و وظیفه ایجاد امنیت خلیج فارس به عهده سپاه پاسداران انقلاب اسلامی است که در حقیقت به کمک راهبردهای مختلف از جمله پاترول کرفت‌ها (قایق‌های تندرو) توانسته امنیت منطقه را تامین کند و این تجهیزات علاوه بر حفظ کیان ایران اسلامی و اقتدار ایران خار چشم آمریکا و ناتو گردیده است.


ادامه مطلب
موضوعات مرتبط:

برچسب‌ها: سپاه, آمریکا
۱۳٩۳/٦/۱٦ .:. ۱:٠٠ ‎ب.ظ .:. عاشق سید علی

بسم‌الله‌الرّحمن‌الرّحیم‌
اوّلاً خوشامد عرض میکنیم به همه‌ی برادران و خواهران عزیز، کارگزاران پر افتخارِ یکی از برجسته‌ترین خدمات در جامعه‌ی اسلامی، یعنی حجّ ابراهیمی و زیارت خانه‌ی خدا و زیارت مدینه‌ی منوّره. و امیدواریم که این افتخار بزرگ ذخیره‌ی آخرت برای شماها باشد و حرکت و تلاش و اقدام در این مجموعه‌ی مبارک را آن‌چنان با اخلاص انجام بدهید که در نامه‌ی اعمال شما ان‌شاءالله مثل خورشیدی بدرخشد. از زحماتی هم که آقایان محترم، مسئولین در باب حج میکشند، تشکّر میکنیم؛ حقیقتاً جای قدردانی دارد این اقداماتی که بیان کردند؛ چه در زمینه‌های فرهنگی و معنوی و اخلاقی و تربیتی، و چه در زمینه‌های عملیّاتی و اجرایی و سازمانی.


ادامه مطلب
موضوعات مرتبط:

برچسب‌ها: سید علی, حج
۱۳٩۳/٦/۱٦ .:. ۱٢:٥٠ ‎ب.ظ .:. عاشق سید علی

به گزارش حوزه احزاب باشگاه خبرنگاران، محسن رضایی دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام در دیدار روز یک‌شنبه خود با سفیر هلند در تهران، اظهار داشت: با وجود وضع تحریم‌های ظالمانه از سوی غرب علیه ایران، دولت جمهوری اسلامی ایران سعی کرد براساس رویکردی تعاملی حقوق ملت را استیفا کند، اما ظاهراً سران نظام سلطه زبان دیپلماتیک و مذاکره با ایران را نمی‌دانند و من از شما می‌خواهم از طرف ما به آنها بگویید اگر تا پایان امسال این تحریم‌ها تمام نشود، ما آنها را خواهیم شکست.


ادامه مطلب
موضوعات مرتبط:

برچسب‌ها: روحانی, مذاکره, آمریکا
۱۳٩۳/٦/۱٠ .:. ۸:٤٧ ‎ب.ظ .:. عاشق سید علی


وَلَیَنصُرَنَّ اللَّهُ مَن یَنصُرُهُ ۗ إِنَّ اللَّهَ لَقَوِیٌّ عَزیزٌ
و خداوند کسانی را که یاری او کنند (و از آیینش دفاع نمایند) یاری می‌کند؛ خداوند قوی و شکست ناپذیر است.


پیروزی ملت مقاوم  درس آموز غزه و همچنینبرادران عزیزمان در مقاومت اسلامی را به مقام معظم رهبری (دامت برکاته) و ملت عزیز تبریک عرض می نمائیم .
رژیم صهیونیستی بعد از به شهادت رساندن بیش از 600 کودک و از دست دادن بیش از 70 نفر حاضر به قبول شکست خود شد لازم به ذکر است که این رژیم زمانی شکست خود را قبول کرد که بعد گذشت 46 روز توانسته بود سه تن از فرماندهان مقاومت را به شهادت برساند و به قول خودش کمی آرامش بگیرد!!
این پیروزی ، سومین پیروزی مقاومت بعد از جنگ های 8 روزه و 22 روزه است که منجر به بازگشایی بندرها و گذرگاه ها و رفع محاصره غزه شد!!

 


توجه:جنگ تا نابودی کامل رژیم غاصب صهیونیستی به دست امام زمان(عج) ادامه دارد!!!

 

 

اللهم عجل فی الفرج مولانا صاحب الزمان


موضوعات مرتبط:

برچسب‌ها: امام زمان(عج), صهیونیستی, فلسطین, شهید
۱۳٩۳/٦/٦ .:. ٧:٥٠ ‎ق.ظ .:. عاشق سید علی
به گزارش سرویس بین‌‌الملل باشگاه خبرنگاران، "محمد حسین پیوندی"، معاون مدیر عامل شرکت ملی صنایع پتروشیمی ایران در مصاحبه با خبرگزاری بلومبرگ گفت: تحریم‌های ضد ایرانی هنوز باعث ایجاد موانعی در فروش محصولات پتروشیمی ایران می‌شوند و این در حالی است که به موجب توافقنامه موقت ژنو قرار بود محدودیت‌های ناظر بر فروش این محصولات، در حین ادامه مذاکرات هسته‌ای ایران و گروه 1+5 به حالت تعلیق درآیند.

وی گفت:برای صادرات محصولات پتروشیمی موانعی وجود دارد، اما این موانع به مسائل مربوط به بیمه ارتباط دارند. انتقال وجوه ناشی از فروش این محصولات و فراهم آوردن پوشش بیمه‌ای برای صادرات آنها کماکان بزرگترین مانع پیش روی تولیدکنندگان محصولات پتروشیمی در ایران به شمار می‌رود. 

وی گفت: البته اوضاع بهتر شده است. تولیدات و صادرات محصولات ما ظرف سه تا چهار ماه گذشته بین 4 تا 6 درصد افزایش داشته است. ما به دلیل مدیریت صنعتی و شرایط اقتصادی بهتر و تورم پایین‌تر شاهد افزایش تولیدات شیمیایی ایران از 40.6 میلیون تن و افزایش صادرات آن از 13 میلیون تن در سال تقویمی درنظر گرفته شده تا مارس 2014 بوده‌ایم.
منبع : باشگاه خبرنگاران جوان


موضوعات مرتبط:

برچسب‌ها: مذاکره, روحانی, آمریکا
۱۳٩۳/٦/٦ .:. ٧:٤۳ ‎ق.ظ .:. عاشق سید علی

 

حضرت آیت‌الله خامنه‌ای رهبر انقلاب اسلامی صبح چهارشنبه در دیدار رئیس‌جمهور و اعضای هیأت دولت، ایجاد آرامش روحی و روانی در جامعه، کنترل تورم، تثبیت قیمت ارز و اجرای طرح نظام سلامت را از اقدامات با ارزش و خوب دولت یازدهم در یک‌سال گذشته برشمردند و همه دولت‌مردان را به حفظ و تقویت جهت‌گیری و روحیه‌ی انقلابی، تکیه بر ظرفیت‌ها و تولید داخلی، اجرای دقیق سیاست‌های اقتصاد مقاومتی، توجه ویژه به بخش کشاورزی و صنایع تبدیلی در روستاها، جدی گرفتن ادامه‌ی رشد علمی و تقویت شرکت‌های دانش‌بنیان، موضع‌گیری صریح در قبال مسائل منطقه و جهانی به‌ویژه دخالت‌های آمریکا، حفظ انسجام درونی دولت، رعایت خطوط قرمز و فاصله‌گذاری‌ها به‌ویژه در موضوع فتنه‌ی سال ۸۸ و سعه‌ی صدر و آرامش در قبال انتقادهای منصفانه، توصیه کردند.
متن کامل در ادامه مطلب

ادامه مطلب
موضوعات مرتبط:

برچسب‌ها: سید علی, سپاه, روحانی
۱۳٩۳/٦/٦ .:. ٧:۳۸ ‎ق.ظ .:. عاشق سید علی

 

پایگاه خبری دبکا فایل ادعا کرده است پهپاد اسراییلی که 2 روز قبل بر فراز تاسیسات نطنز ایران سرنگون شد، از پایگاه هوایی نخجوان مستقر در جمهوری آذربایجان برخاسته بود.

 
 
دبکا فایل نوشت: نخجوان همجوار با ایران، ارمنستان و ترکیه، یک پایگاه هوایی دارد. 3 سال قبل نیز یک فروند پهپاد هرمس 450  برفراز ارمنستان به پرواز درآمده بود که سامانه هوایی ارمنستان آنرا سرنگون کرد. 

دبکا فایل مدعی شد: این پهپاد بر خلاف اظهارات اولیه برخی تحلیلگران اسرائیلی قابلیت تصویر برداری با وضوح پایین را دارد و در ضمن دلیلی نداشته است تا  اسرائیل پهپادی مجهز به اطلاعات طبقه بندی شده را به فضای ایران بفرستد.
دبکا فایل ادعا کرد که پهپادهای زیادی هر هفته برای جاسوسی علیه تاسیسات هسته‌ای ایران از پایگاه نخجوان بلند می‌شوند.

این پایگاه در پایان نوشت: هرمس 450 پیش از سرنگونی 300 کیلومتر را از نخجوان در داخل خاک ایران پیموده است.
منبع : باشگاه خبرنگاران جوان

موضوعات مرتبط:

برچسب‌ها: صهیونیستی, سپاه
۱۳٩۳/٦/٦ .:. ٧:۳٠ ‎ق.ظ .:. عاشق سید علی

 

پایگاه خبری دبکا فایل ادعا کرده است پهپاد اسراییلی که 2 روز قبل بر فراز تاسیسات نطنز ایران سرنگون شد، از پایگاه هوایی نخجوان مستقر در جمهوری آذربایجان برخاسته بود.

 
 
دبکا فایل نوشت: نخجوان همجوار با ایران، ارمنستان و ترکیه، یک پایگاه هوایی دارد. 3 سال قبل نیز یک فروند پهپاد هرمس 450  برفراز ارمنستان به پرواز درآمده بود که سامانه هوایی ارمنستان آنرا سرنگون کرد. 

دبکا فایل مدعی شد: این پهپاد بر خلاف اظهارات اولیه برخی تحلیلگران اسرائیلی قابلیت تصویر برداری با وضوح پایین را دارد و در ضمن دلیلی نداشته است تا  اسرائیل پهپادی مجهز به اطلاعات طبقه بندی شده را به فضای ایران بفرستد.
دبکا فایل ادعا کرد که پهپادهای زیادی هر هفته برای جاسوسی علیه تاسیسات هسته‌ای ایران از پایگاه نخجوان بلند می‌شوند.

این پایگاه در پایان نوشت: هرمس 450 پیش از سرنگونی 300 کیلومتر را از نخجوان در داخل خاک ایران پیموده است.
منبع : باشگاه خبرنگاران جوان

موضوعات مرتبط:

برچسب‌ها: صهیونیستی, سپاه
۱۳٩۳/٦/٦ .:. ٧:۳٠ ‎ق.ظ .:. عاشق سید علی

 

پایگاه خبری دبکا فایل ادعا کرده است پهپاد اسراییلی که 2 روز قبل بر فراز تاسیسات نطنز ایران سرنگون شد، از پایگاه هوایی نخجوان مستقر در جمهوری آذربایجان برخاسته بود.

 
 
دبکا فایل نوشت: نخجوان همجوار با ایران، ارمنستان و ترکیه، یک پایگاه هوایی دارد. 3 سال قبل نیز یک فروند پهپاد هرمس 450  برفراز ارمنستان به پرواز درآمده بود که سامانه هوایی ارمنستان آنرا سرنگون کرد. 

دبکا فایل مدعی شد: این پهپاد بر خلاف اظهارات اولیه برخی تحلیلگران اسرائیلی قابلیت تصویر برداری با وضوح پایین را دارد و در ضمن دلیلی نداشته است تا  اسرائیل پهپادی مجهز به اطلاعات طبقه بندی شده را به فضای ایران بفرستد.
دبکا فایل ادعا کرد که پهپادهای زیادی هر هفته برای جاسوسی علیه تاسیسات هسته‌ای ایران از پایگاه نخجوان بلند می‌شوند.

این پایگاه در پایان نوشت: هرمس 450 پیش از سرنگونی 300 کیلومتر را از نخجوان در داخل خاک ایران پیموده است.
منبع : باشگاه خبرنگاران جوان

موضوعات مرتبط:

برچسب‌ها: صهیونیستی, سپاه
۱۳٩۳/٦/٦ .:. ٧:۳٠ ‎ق.ظ .:. عاشق سید علی

 

به گزارش حوزه دفاعی امنیتی باشگاه خبرنگاران،  روابط عمومی کل سپاه در اطلاعیه‌ای اعلام کرد: یک فروند هواپیمای جاسوسی بدون سرنشین رژیم صهیونیستی پس از رهگیری توسط پدافند نیروی هوا فضای سپاه مورد اصابت موشک قرار گرفت و سرنگون شد.


براساس این اطلاعیه هواپیمای منهدم شده از نوع پنهانکار و رادار گریزبوده و قصد نفوذ به حریم منطقه‌ هسته‌ای نطنز را داشت که با هوشیاری و اقدام به موقع شبکه پدافندی، قبل از ورود به منطقه مورد اصابت موشک زمین به هوا قرار گرفت.

این اطلاعیه افزوده است: این اقدام شیطنت‌آمیز باردیگر خوی ماجراجویی رژیم صهیونیستی را آشکارتر و برگ سیاه دیگری به پرونده سراسر جنایت و خباثت این رژیم جعلی و جنگ طلب افزود.

در این اطلاعیه همچنین تاکید شده است: سپاه پاسداران انقلاب اسلامی درکنار سایر نیروهای مسلح جمهوری اسلامی برای دفاع از ملت شریف و سرزمین اسلامی ایران از آمادگی همه جانبه و قاطع برخوردار بوده و حق هر گونه واکنش و مقابله به مثل را برای خود محفوظ می‌داند.

منبع باشگاه خبرنگاران جوان


موضوعات مرتبط:

برچسب‌ها: صهیونیستی, سپاه
۱۳٩۳/٦/٢ .:. ٥:٤٤ ‎ب.ظ .:. عاشق سید علی
درباره وبلاگ

سلام به همه فرزندان این خاک من امیرحسین مدیر این وبلاگ هستم پی اطاعت از فرمایشات حضرت امام خامنه ای (مدظله) در جهت ایجاد بصیرت و مبارزه با تهاجم فرهنگی این وبلاگ رو ساختم!
موضوعات وب


لوگوي ما
سنگر  سایبری

امکانات وب
وصیت شهدا جنگ دفاع مقدس
روزشمار محرم عاشورا


طراح قالب
معبرسایبری بی سنگر گردان خیبر