سنگر سایبری
لوگوي دوستان

♫معبر سایبری بی سنگر♫

به گزارش سرویس بین‌‌الملل باشگاه خبرنگاران، "محمد حسین پیوندی"، معاون مدیر عامل شرکت ملی صنایع پتروشیمی ایران در مصاحبه با خبرگزاری بلومبرگ گفت: تحریم‌های ضد ایرانی هنوز باعث ایجاد موانعی در فروش محصولات پتروشیمی ایران می‌شوند و این در حالی است که به موجب توافقنامه موقت ژنو قرار بود محدودیت‌های ناظر بر فروش این محصولات، در حین ادامه مذاکرات هسته‌ای ایران و گروه 1+5 به حالت تعلیق درآیند.

وی گفت:برای صادرات محصولات پتروشیمی موانعی وجود دارد، اما این موانع به مسائل مربوط به بیمه ارتباط دارند. انتقال وجوه ناشی از فروش این محصولات و فراهم آوردن پوشش بیمه‌ای برای صادرات آنها کماکان بزرگترین مانع پیش روی تولیدکنندگان محصولات پتروشیمی در ایران به شمار می‌رود. 

وی گفت: البته اوضاع بهتر شده است. تولیدات و صادرات محصولات ما ظرف سه تا چهار ماه گذشته بین 4 تا 6 درصد افزایش داشته است. ما به دلیل مدیریت صنعتی و شرایط اقتصادی بهتر و تورم پایین‌تر شاهد افزایش تولیدات شیمیایی ایران از 40.6 میلیون تن و افزایش صادرات آن از 13 میلیون تن در سال تقویمی درنظر گرفته شده تا مارس 2014 بوده‌ایم.
منبع : باشگاه خبرنگاران جوان


موضوعات مرتبط:

برچسب‌ها: مذاکره, روحانی, آمریکا
۱۳٩۳/٦/٦ .:. ٧:٤۳ ‎ق.ظ .:. عاشق سید علی
درباره وبلاگ

سلام به همه فرزندان این خاک من امیرحسین مدیر این وبلاگ هستم پی اطاعت از فرمایشات حضرت امام خامنه ای (مدظله) در جهت ایجاد بصیرت و مبارزه با تهاجم فرهنگی این وبلاگ رو ساختم!
موضوعات وب


لوگوي ما
سنگر  سایبری

امکانات وب
وصیت شهدا جنگ دفاع مقدس
روزشمار محرم عاشورا


طراح قالب
معبرسایبری بی سنگر گردان خیبر