نامه مدیر وبلاگ معبر سایبری خادم الشهداء به دکتر روحانی!!

در 6 بهمن سال گذشته مدیر وبلاگ معبر سایبری خادم الشهداء نامه ای به رییس جمهوری  کشورمان نوشت که در آن حرف دل تمام مردم ولایتی و خانواده ی شهداء را زد و انتقادات تندی از ایشان کرد نامه به شرح زیر است:

حجة الاسلام و المسلمین آقای حسن روحانی؛

سلام علیکم.امیدوارم که حالتان خوب باشد و دسته کلیدهایتان،با قدرت هرچه تمام به باز کردن قفل های کشور مشغول باشند.

بی مقدمه برویم سر اصل مطلب.چند سوال سوال داشتم از حضورتان.ممنون میشم جواب آن ها را بفرمایید.

1.اعتدال شما چه زمانی تحقق خواهد یافت؟ما تا چه زمانی باید در فراق جانسوز اعتدال شما بسوزیم و بسازیم؟آخر با این جمعیتی که مدام دم از شهید  و انرژی هسته ای و عزت می زنند،مگر می شود اعتدال برقرار کرد؟ما 8 سال هر روز بدبختی و ذلت داشتیم و دریغ از یک اتفاق خوب که در کشور ما رخ دهد.آن وقت این آدم های بی تدبیر و خود  رای می گویند که در آن 8 سال، کلی اتفاقات خوب در کشور افتاد.من ماندم به این ها چه بگویم!!

2.چرا مجلس شورای اسلامی اینقدر از وزیران لایق و کاردرست و انقلابی شما سوال و انتقاد می کند و به آن  هاکارت زرد می دهد؟مگر ممکن است وزیرانی که در زمان فتنه88 در برابر اغتشاشگران ایستادند و اصلا از آن ها حمایت نکردند،کار اشتباهی انجام بدهند؟ آخر مگر ممکن است که دولت اعتدال،آن هم با مدیریت شما،این همه اشتباه داشته باشد؟به حق چیزهای نشنیده و ندیده!!!

مثلا از وزیر علوم انتقاد می کنند که چرا این همه عزل و نصب انجام دادی؟وجداناً سوال از این بیخود تر!!!

بعنی آن ها این موضوع را درک نمی کنند که تمام افراد دولت قبلی،افراد نالایقی بودند و افراد نالابق به هیچ عنوان در دولت اعتدال جایی نخواهند داشت.بنابراین آقای دانا در در کمتر از 6 ماه حضور خود،به تنهایی موفق به انجام29 عزل و نصب کاملا درست و بدون در نظر گرفتن حزب سیاسی افراد شدند.(این رکورد اعتدال آفرین را به آقای دانا تبریک میگم.)

در حالی که دولت نهم در حدود 48 ماه،43 عزل و نصب انجام داد.

3. چرا بعضی ها به توافقنامه ژنو اعتراض می کنند؟مگر چه اشکالی دارد آدم دُر غلتان بدهد و آب نبات چوبی خارجی بگیرد؟(تازه من شنیدم آب نبات هایشان هم خیلی خوشمزه اند.)

عده ای با حرکتی افراطی و بدون تدبیر ، در حال ارتقای صنعت هسته ای کشور بودند و این کار آن ها خشم فردی مودب همچون اوباما رو بر می انگیخت.پس کار آن ها از اساس اشتباه بود.با این اوصاف ، توافق نامۀ ژنو،اوج تدبیر و اعتدال دولت شما بود.

به عنوان سخن آخر،می خواهم بگویم که اگر در انتخابات می توانستید بدون کمک اصلاح طلبان به پیروزی برسید،مطمئنا هم وضع مملکت بهتر بود و هم شما دستتان برای انجام خیلی از کارها باز بود.بعضی از نزدیکان شما نه خیر و صلاح شما را می خواهند و نه خیر و صلاح مردم را.(البته این نظر شخصی من است.)

عرض دیگری ندارم.

پیروز و سربلند باشید.

/ 0 نظر / 15 بازدید