واکنش مقاومت به نامه سردار سلیمانی!

سخنگوی کمیته های مقاومت فلسطین با اشاره به نامه سردار سلیمانی تاکید کرد این نامه نشان داد که حامیان مقاومت هیچ گاه آن را تنها نگذاشته اند و بیشتر از گذشته از آن حمایت می کنند.
 
به گزارش تسنیم به نقل از المیادین، ابو مجاهد سخنگوی کمیته های مقاومت فلسطین در بیانیه ای تاکید کرد که سردار سلیمانی در نامه خود به گروه های مقاومت از توطئه علیه سلاح مقاومت خبر داده است.
 
مقاومت فلسطین در بیانیه ای که ابو مجاهد آن را قرائت کرد گفت فراخوان نیروهای جدید از سوی اسرائیل دلیل نابسامانی در این رژیم است و مقاومت برای مقابله با همه اقدامات آمادگی دارد. وی افزود که تهدیدها و اقدامات دشمن اشغالگر ارزشی نداشته و مقاومت تا پیروزی ادامه دارد.
 
این بیانیه ضمن تاکید بر اینکه درگیری با رژیم اشغالگر جنگ اراده است، می افزاید: به اشغالگران اجازه نخواهیم داد که هیچ دستاوردی داشته باشند.
 
سخنگوی کمیته های مقاومت تاکید کرد: مقاومت به هیچ وجه حتی دست از یک فشنگ خود هم بر نخواهد داشت و توافقی در مورد سلاح مقاومت و مبارزان وجود نخواهد داشت.
 
با اشاره به نامه سردار سلیمانی به گروه های مقاومت یاد آوری شده است که سردار سلیمانی در نامه خود اشاره می کند توطئه ای علیه سلاح مقاومت صورت گرفته است.
 
بیانیه کمیته های مقاومت فلسطین تصریح می کند: ما به شرکای خود این اطمینان را می دهیم که بین گروه های فلسطینی هماهنگی در بالاترین سطوح وجود دارد و هیچ کس قدرت نفوذ در بین ما را ندارد. در این بیانیه تاکید شده است که نامه سردار سلیمانی نشان داد که حامیان مقاومت هیچ گاه آن را تنها نگذاشته اند و بیشتر از گذشته از آن حمایت می کنند. ابو مجاهد در پایان تصریح کرد که در مواضع مصر درباره طرح آتش بس نوعی تضاد وجود دارد و ما قبل از هر توافق آتش بس بر تمام شدن محاصره غزه تاکید داریم.
 
سردار سلیمانی طی نامه ای که دیروز چهارشنبه منتشر شد به گروه های مقاومت فلسطینی وعده داد جام خشم در زمان مناسب بر سر صهیونیست ها ریخته خواهد شد. وی طی این نامه بی سابقه نوشت: همه جهان بداند که خلع سلاح مقاومت بدعتی باطل و توهمی است که تحقق نخواهد یافت.
 
سردار سلیمانی تاکید کرد که در یاری دادن به مقاومت و پیش بردن آن به پیروزی اصرار خواهیم کرد تا زمین و آسمان برای صهیونیست ها به جهنم تبدیل شود.
منبع : سایت دیپلماسی ایران
/ 0 نظر / 19 بازدید