اسید پاشی به خانم ها در اصفهان و اسید پاشی به دولت و بسیج!!

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی وزارت کشور پیرو ابلاغیه رحمانی‌فضلی رئیس شورای امنیت کشور پیرامون ضرورت بررسی و رسیدگی دقیق به موضوع اسید پاشی در شهر اصفهان، معاون امنیتی و انتظامی وزیر کشور و دبیر شورای امنیت صبح امروز با سفر به این استان در جلسه شورای تأمین استان اصفهان شرکت کرد.
 
بنا بر این گزارش در جلسه امروز شورای تأمین استان که با حضور ذوالفقاری برگزار شد ضمن بررسی ابعاد مختلف حادثه اسید پاشی به چهارنفر از بانوان شهر اصفهان، اقدامات و عملکرد دستگاه‌های استان در این رابطه مورد ارزیابی دقیق قرار گرفت و تدابیر تکمیلی لازم اتخاذ شد.
 
معاون امنیتی انتظامی وزیر کشور در جمع‌بندی پایانی خود در این جلسه با اظهار اینکه به صورت دقیق می‌توان گفت که اسید پاشی‌های انجام شده به صورت فردی و شخصی صورت گرفته و هیچ‌گونه ارتباط گروهی، سازماندهی شده، قومی و یا مذهبی پشت آن قرار ندارد، تاکید کرد: باید با اطلاع رسانی دقیق و مناسب، رفع نگرانی‌های مردم در این باره دنبال شود.
 
ذوالفقاری تصریح کرد: باید به مردم عزیز و شهروندان اصفهان اطمینان بدهیم که با توجه به سر نخ های بدست آمده؛ پلیس و بخش‌های قضایی و امنیتی، اقدامات اطمینان بخش خود را در این خصوص قاطعانه انجام می‌دهند.
 
معاون امنیتی و انتظامی وزیر کشور با اعلام اینکه کل موضوع منحصر به چهار حادثه است که آخرین آن در 23 مهر ماه 93 صورت گرفته، خاطر نشان کرد: ضروری است ضمن اطلاع رسانی مناسب به مردم عزیز کشورمان از انتشار و دامن زدن به هرگونه شایعات پیرامون موضوع که موجبات افزایش نگرانی مردم را فراهم می آورد، از جمله در فضای مجازی جلوگیری شود.
 
ذوالفقاری در پایان ابراز امیدواری کرد: مردم شریف ما نیز با اطمینان به مراجع خبری رسمی کشور؛ بی جهت در فضای شایعات قرار نمی‌گیرند.

 

حالا ای ماجرا ختم به خیر شد و متهم هم دستگیر شد ولی من از این جماعت معترض یه سوال دارم :

چجوری تو عرض دو سه ساعت از ماجرا خبر دار شدید؟؟

چجوری فهمیدید کار بچه حزب اللهی هاست؟؟

/ 0 نظر / 14 بازدید