جمهوری اسلامی به هر تهدیدی در همان سطح پاسخ خواهد داد!!

به گزارش حوزه دفاعی- امنیتی باشگاه خبرنگاران، به نقل از روابط عمومی سازمان بسیج دانشجویی سردار حاجی زاده فرمانده نیروی هوا فضای سپاه پاسداران انقلاب اسلامی روز گذشته در جمع دانشجویان شرکت کننده در دوره راهبردی خط امام در مشهد مقدس با بیان اینکه پس از انقلاب همواره  نیروهای مسلح در بخش نظامی با بهره‌مندی از تدابیر فرماندهی معظم کل قوا از تحریم‌ها عبور کرده‌اند گفت: امید است  مدیران و افسران عرصه‌ی اقتصاد مقاومتی نیز بتوانند با الگو گیری از این شیوه‌های موفق بر تحریم‌ها و تهدیدهای دشمن به نحوی مناسب غلبه کنند.
 
سردار حاجی زاده گفت: رژیم صهیونیستی ممکن است تصمیمی مبنی بر تجاوز علیه ایران داشته باشد، اما قطعاً با بررسی پیامدها و عواقب آن و واکنش بسیار شدید جمهوری اسلامی ایران به این نتیجه خواهد رسید که تصمیم ناپخته ای گرفته است.
 
فرمانده نیروی هوافضای سپاه پاسداران انقلاب اسلامی با بیان ضعف بسیار رژیم صهیونیستی و عدم  توانایی اقدام نظامی علیه ایران گفت: ما حتی با فرض احتمال یک هزارم اینکه کشور هدف حمله ناگهانی این رژیم قرار بگیرد، آماده‌ایم.
 
وی افزود: مسؤولان رژیم صهیونیستی بارها و بارها تهدیداتی علیه ایران مطرح می‌کنند، اما به خوبی می‌دانند بهای هر حمله ای به ایران و پاسخ ما آن چنان سنگین خواهد بود که حتی تصور آن هم کابوسی مرگ بار بر ایشان می‌باشد. جمهوری اسلامی به هر تهدیدی در همان سطح پاسخ می‌دهد.
 
سردار حاجی زاده در ادامه ی سخنان خود در جمع دانشجویان با اشاره به مطرح شدن خود کفایی و بومی سازی پس از پیروزی انقلاب و تأکیدات و پیگیری‌های مقام معظم رهبری گفت:  نگاه فرماندهان، مسئولان، مدیران و آحاد پاسداران و نیروهای مسلح همواره به فرامین فرمانده معظم کل قوا بوده و هست، و علت موفقیت نیروهای مسلح جمهوری اسلامی در بحث خودکفایی همین گوش به فرمان امر ولایت بودن می‌باشد.
 
وی سپس با مطرح نمودن این پرسش که؛ "وقتی مقام معظم رهبری بحث بومی‌سازی و ما می‌توانیم را مطرح می‌نمایند، با وجود این حجم عظیم نیروهای جوان و مستعد، مشکل کجاست که هنوز گام بزرگی در کشور در این رابطه برداشته نشده است؟" ادامه داد: مشکل مدیران میانی‌اند. مدیران میانی باید تدابیر و ایده‌های ناب را با توانمندی‌هایی که امروز وجود دارد به محصول تبدیل کنند، که متأسفانه اینگونه نیست.
 
سردار حاجی زاده در پایان گفت: ما امروز توان خود را در سطح وسیعی باور کرده‌ایم و می‌توانیم بند ناف خود را از بیگانه قطع کنیم. با به کار بستن تدابیر رهبری ضمن اینکه از مرز تحریم‌ها می‌شود گذشت، اجازه خودنمایی هم به دشمن نمی‌دهیم.

 

منبع:باشگاه خبرنگاران جوان

/ 1 نظر / 26 بازدید
سی سیب

سلام -وقتی که این مطلب را خواندم، احساس غرور وافتخار کردم براینکه ارتش وسپاه پاسداران شجاع ودلیری داریم که قدرتشان از خداست وایمان قوی دارند که افتخار جهان اسلام ومستضعفان عالم هستند. درودتان بادای عزیزان،لشکر خدا.