آتش پر حجم مرزبانان کاروان اشرار را به خاک پاکستان عقب راند!!

به گزارش خبرنگار حوادث باشگاه خبرنگاران، سرهنگ پاسدار "محمد ملاشاهی" در تشریح خبر فوق اظهار داشت: کارکنان گردان مرزی سیرکان در اجرای طرح ظفر یک، با اقدامات دقیق، پیگیری‌های شبانه روزی و اشرافیت اطلاعاتی، از قصد یک باند مواد مخدر برای انتقال محموله خود به داخل کشور مطلع شده و بلافاصله با آمادگی و تجهیزات کامل، به اجرای کمین و پوشش کامل نوار مرزی پرداختند.

جانشین فرماندهی مرزبانی سیستان و بلوچستان ادامه داد: قاچاقچیان که قصد داشتند مواد مخدر خود را از مسیرهای صعب العبور کوهستانی به عمق کشور وارد کنند، در بدو ورود به محدوده ممنوعه مرزی شناسایی شدند و پس از آگاهی از حضور نیروهای عملیاتی مرزبانی به سمت آنها تیراندازی کردند.

سرهنگ پاسدار ملاشاهی خاطرنشان کرد: با تعقیب قاچاقچیان مسلح و انجام اقدامات دقیق عملیاتی سرانجام با آتش پر حجم و مقابله مقتدرانه مرزداران گردان مرزی سیرکان، قاچاقچیان ضمن برجای گذاشتن خودرو و محموله مواد مخدر،  مجبور به فرار به عمق خاک کشور پاکستان شدند.

وی ضمن تقدیر و تشکر از هوشیاری و سرعت عمل مرزداران در برخورد با قاچاقچیان، متجاوزان و عناصر فرصت طلب، افزود: مرزداران در پاکسازی و بررسی خودرو توقیف شده توانستند ضمن کشف مقادیری مهمات، مقدار یک تن و 350 کیلوگرم مواد مخدر از نوع تریاک را کشف و ضبط کنند.

جانشین فرماندهی مرزبانی سیستان و بلوچستان در پایان گفت: مرزداران و دریابانان استان با پاسداری از مرزهای خاکی و آبی جنوب شرقی کشور، منطقه را برای فعالیت سوداگران مرگ ناامن کرده و با هرگونه تجاوز به مرزهای مقدس جمهوری اسلامی ایران مقتدرانه برخورد خواهند کرد.
 
منبع : باشگاه خبر نگاران جوان
/ 0 نظر / 11 بازدید